Trochę o wygodnych sandałach damskich

W szafie każdej kobiety mogą znaleźć się buty na różne okazje. Oczywiście niektóre panie stawiają bardziej na obuwie sportowe, inna zaś wybierają buty kobiece i na obcasie. Wybierając ładne skórzane sandały damskie, baleriny czy mokasyny również wykonane ze skóry, wprowadza się do swojej szafy coś ponadczasowego i na długie lata.

Jak mieć piękne buty w szafie


Stworzenie bogatej kolekcji butów na różne okazje zwykle zajmuje trochę czasu. Warto stawiać jednak na buty wykonane ze skóry naturalnej, bo wtedy ta kolekcja rzeczywiście będzie rosła. Dlaczego? To proste. Tylko takie buty mniej się niszczą i zwyczajnie można je dłużej eksploatować. Im lepsza jakość butów, tym większa szansa na to, że po kilku tygodniach intensywnego użytkowania, para nie wyląduje w koszu. Dobrze pamiętać również o odpowiedniej pielęgnacji butów. Warto stosować między innymi impregnaty do butów, szczególnie jeżeli wybiera się modele wykonane ze skóry zamszowej.

Na jakie wygodne i modne damskie sandałki postawić w tym roku?


Poszerzając swoją szafę o piękne buty, warto stawiać na modele klasyczne, które długo będą opierały się zmieniającym się trendom. W pojedynku pomiędzy sandałami wykonanymi ze skóry w kolorze czarnym a brązowym, lepiej postawić na brąz. Jest on po prostu zwyczajnie delikatniejszy i pięknie komponuje się na przykład z ubraniami białymi czy beżowymi, które każdego roku są promowane wiosną i latem. Prawdziwa klasyka jeżeli chodzi o sandały damskie to skórzane sandały z paskiem wokół kostki na słupku. Słupek to zresztą doskonały obcas właśnie na lato, bo jest znacznie bardziej stabilny niż szpilka i gwarantuje mniejsze zmęczenie stopom.

Wysokość obcasa


W szafie można mieć naprawdę sporo par butów, ale jednocześnie mieć cały czas uczucie, że nie ma się co założyć. Przyczyna może tkwić w tym, że większość par w szafie ma bardzo wysoki obcas. Dobrze zatem stawiać na obcasy niższe, które są po prostu wygodniejsze. Świetne modele sandałów znajdziesz >> tutaj.

Comments are closed.