Jesień w pełni – jakie torebki damskie są na topie?

Dobrze dobrana torebka to jeden z ważniejszych elementów stylizacji każdej kobiety. Jej fason dużo mówi o samej właścicielce. Romantyczka? Sportsmenka? Formalna bizneswoman? Tej jesieni daje się zauważyć daleko posunięta różnorodność w tym, co proponują nam uznani producenci tego dodatku. Największą porcję nowych modeli torebek, utrzymanych w modnych aktualnie trendach, można rzecz jasna znaleźć w ofercie firm, które specjalizują się w galanterii skórzanej.

Jakie torebki damskie dominują w tym sezonie?

Wybierając dla siebie jedną ze stylowych torebek na jesienny sezon, warto przyjrzeć się możliwościom, jakie stwarza wykorzystanie naturalnych, roślinnych materiałów. Bardzo dobrze prezentują się torebki damskie, wykonane z wikliny czy bawełnianej lub wełnianej siateczki. Ostatni z wymienionych rodzajów bywa także wyposażony w poręczny uchwyt z drewna.

torebka modna brązowa

Inspiracje latami 60.

A poza tym wariantem – jaki styl dominuje? Podobnie, jak w modzie odnoszącej się do pozostałych części garderoby, żyjemy w czasach silnych inspiracji stylem lat 60. Widać to szczególnie w projektach torebek o oficjalnym i bardziej uroczystym przeznaczeniu. Niewielkie torebki damskie ze sklepu DeeZee, często nawiązujące do najprostszych form geometrycznych, takich jak prostokąt, bez zbytnich ozdób, na cienkim pasku – z pewnością co najmniej zaciekawią miłośniczki oszczędnych form oraz minimalizmu.

Jednak, dyskretne i proste torebki koktajlowe to nie wszystko, co można tej jesieni znaleźć w ofercie większości sklepów, oferujących taki asortyment. Zwolenniczki większej swobody, która nie popada jednak w brak formy i dowolność – również znajdą coś dla siebie. Warto przyjrzeć się modelom skórzanym, lub wykonanym z materiałów, które imitują ten szlachetny surowiec. Ciekawie prezentują się zwłaszcza wersje, wykończone delikatnymi wzorami oraz fakturą, które na myśl przywodzą skórę węża. Wygląda to co najmniej tajemniczo i uwodzicielsko.

Comments are closed.